IBM Cognos TM1

IBM Cognos TM1

IBM Cognos TM1, hedef belirleme ve bütçeleme aşamasından, raporlamaya, puan kartı oluşturmaya, analize ve tahminlere kadar tüm planlama çevriminizi değiştirebilecek bir kurumsal planlama yazılımı platformudur. Müşterinin tesislerinde ya da bulut üzerinden sağlanabilen bir çözüm olan Cognos TM1, sahip olduğu kapsamlı mobil yetenekleriyle planlara, bütçelere ve tahminlere ilişkin işbirliği yapabilmenizi sağlar.

Sürekli gelişen iş ortamınızı yansıtmak için verileri analiz edebilir ve kârlılık modelleri de dahil olmak üzere modeller oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bu ürünün sağladığı bütünleştirilmiş puan kartları ve strateji yönetimi yetenekleri performans ölçümlerini izlemenize ve kaynaklar ile girişimleri kurumsal hedefler ve pazar etkinlikleriyle uyumlu hale getirmenize yardımcı olur.

  • Güçlü planlama ve analiz - Çok büyük veri kümelerini esas alan, karmaşık planlar, bütçeler ve tahminler oluşturun ve analiz edin.
  • Bütünleştirilmiş puan kartları ve strateji yönetimi - Hedeflere göre ilerlemeyi ölçmek için ölçüm modelleri oluşturun ve bunları eylemlerle ve tahminlerle dinamik bir şekilde ilişkilendirin.
  • Esnek modelleme - Yönlendirilen bir modelleme ortamını kullanarak en karmaşık planlama ve analiz modellerini geliştirin ve devreye alın.
  • Daha çok kullanıcıyla bağlantı kurma - Yüksek düzeyli katılım planlamasıyla kuruluşun her yerindeki kullanıcılarla bağlantı kurun ve Apple iPad de dahil olmak üzere, bir dizi mobil aygıt aracılığıyla uzak ve dağınık ortamlardaki kullanıcılarla işbirliği yapın.
  • Bulut tabanlı devreye alma seçeneği – İş yerinde barındırılan çözümün tüm işlevlerini ve aynı zamanda IBM Concert arabirimi kullanılarak erişildiğinde geliştirilmiş işbirliği ve mobil yeteneklerini isteğe bağlı bulut tabanlı devreye alma ile sağlayın.

İnfoera Yazılım

İnfoera Yazılım, İş Yazılımları alanında Ürün Müdürlüğünden, Genel Müdürlüğe kadar tüm pozisyonlarda uzun yıllar görev yapmış profesyoneller tarafından kurumlara kaliteli yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Devamı


© Copyright 2014. All Rights Reserved.

Bize Ulaşın
(216) 687-0300
  • info@infoera.com.tr
  • Barbaros Mahallesi Kardelen Sokak Palladium Tower No:2 Kat:10 Ataşehir-İstanbul